У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Виїзне засідання обласного координаційного комітету надання допомоги учасникам АТО

Виїзне засідання обласного координаційного комітету надання допомоги учасникам АТО

4 червня 2015 року в Рогатинській райдержадміністрації відбулося перше виїзне засідання обласного координаційного комітету допомоги пораненим під час проведення антитерористичної операції на Сході України.
Поділитися позитивним досвідом, певними напрацюваннями у вирішенні проблем, пов’язаних із соціальним супроводом учасників АТО та їхніх сімей, прибули заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, співголова комітету Зіновій Шкутяк, голова райдержадміністрації Надія Цимбаліста, представники департаментів охорони здоров’я та соціальної політики облдержадміністрації, а також волонтери та громадські активісти, інформують в ОДА.
Під час засідання учасники обговорили низку проблемних питань, зокрема, працевлаштування демобілізованих бійців, надання їм матеріальної допомоги, забезпечення медичним супроводом та психологічною підтримкою, вирішення земельних питань й покращення житлових умов, а також механізм надання статусу учасника бойових дій.
Окрему увагу Ігор Пасічняк зосередив на ініціативі створення при райдержадміністрації робочої групи, діяльністю якої стане систематична робота щодо вирішення питань, пов’язаних із наданням соціальної допомоги учасникам АТО.
«Наразі в громаді не існує альтернативи конструктивному діалогу між владою, учасниками АТО та представниками волонтерських організацій, – наголосив управлінець. – Лише завдяки трьохсторонній плідній співпраці та повному взаєморозумінні  можна налагодити механізм співробітництва, який сприятиме швидкому та належному вирішенні багатьох соціальних проблем».
Як зазначалося під час дискусії, у районі є 95 учасників АТО,  семеро з них отримали поранення, один – загинув. За словами представника соціальної служби, сім’ї загиблого бійця із районного бюджету надали матеріальну допомогу, передбачену законодавством. Також здійснені грошові виплати на лікування пораненим бійцям.
Активно ведеться робота й щодо надання благочинної допомоги військовослужбовцям краю. Зокрема, волонтери передали у зону проведення АТО 42 бронежилети, 21 каску, 300 комплектів форменного одягу, а також понад 1500 тонн посилок із речами першої необхідності та продуктами харчування.
Значний внесок у допомогу військовослужбовцям робить і духовенство Рогатинщини. Окрім щоденної молитви за збереження життя та здоров’я бійців у місцевих храмах, вони надають  психологічну підтримку тим, хто захищає сьогодні  країну.

Джерело: http://firtka.if.ua/