Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Виставка робіт Ігоря Люльки

Виставка робіт Ігоря Люльки

…Все небачене побачено… Художню виставку під такою назвою було відкрито минулого тижня в музеї Миколи Угрина-Безгрішного в м.Рогатині. За авторським задумом назвою для виставки стали слова з відомого вірша Ліни Костенко «І все на світі треба пережити». В експозиції персональної виставки Ігоря Люльки представлено 50 робіт, символічно за кожен рік прожитого життя, виконані аквареллю, в стилі графіки та технікою олійного живопису.
На думку голови районної ради Романа Гринишина колекція є унікальна і має минути час, щоб зрозуміти та осмислити її значення для історії Рогатинщини, яка пишеться сьогодні.
Виставка  вже привернула увагу багатьох відвідувачів. А оглянути її всі охочі можуть протягом трьох місяців.

Анотація

Люлька Ігор Васильович народився 14 червня 1967 року у с. Делієв Галицького району у сім’ї вчителів. Батько – вчитель фізики, мама – учитель початкових класів. У 1968 році батьки переїхали у с. Заланів Рогатинського району.
З 1968 по 1985 рр. проживав у с. Заланів та навчався у восьмирічній школі, яку закінчив 1982 року. У 1984 році закінчив Рогатинську середню школу № 1 і вступив до Івано-Франківського педінституту імені В. Стефаника на фізико-математичний факультет. 1985–1987 рр. – служба в рядах радянської армії. У 1991 році отримав диплом вчителя фізики і математики.  Цього ж року розпочав свою трудову діяльність у відновленій гімназії імені Володимира Великого. Спочатку працював вихователем групи продовженого дня, потім – вчителем математики і образотворчого мистецтва. З 2001 року  викладає образотворче мистецтво, художню культуру і трудове навчання.
Малює з дитинства, відколи себе пам’ятає. Малює в основному для душі і з душею. Приємно, що роботи митця є у приватних колекціях і за межами України: у Канаді, США, Італії, Німеччині, Словаччині, Польщі. Виконує роботи на релігійну тему у храмах. Зокрема, у 1998 р. разом з Романом Ясінським розписав новий іконостас у с. Рахиня Долинського району, а у 2017 році написав ікону Ісуса Христа для  костелу Святого Миколая у Рогатині.
У даний час митець творчо працює, бере активну участь у громадському житті краю, займається дизайном, оформленням кабінетів стендами, зовнішньою рекламою тощо.
Перша персональна виставка робіт ІГОРЯ ЛЮЛЬКИ «…ВСЕ НЕБАЧЕНЕ ПОБАЧЕНО…» показує багатогранність таланту і велику працю. Митець постає перед нами не лише, як учитель малювання, що прагне передати усі свої знання учням, віднайти у них приховані мистецькі таланти, розповісти про призначення і суть мистецтва, а й як художник, демонструючи відображення частини світової культури і на власному прикладі. Прикладі художника. Прикладі творення прекрасного, доброго, вічного…
Представлені на виставці олійні, акварельні та графічні роботи показують неабияке зацікавлення митця історією та культурою рідного краю, відображають любов до землі, на якій він народився, ріс, живе; до тих, хто поруч із ним… був чи є… Роботи пензля  Ігоря Люльки  зачаровують своєю простотою і щирістю. Вони доступні і зрозумілі, легкі, ніжні, делікатні. У них немає дволикості, у них нема багатообразності, у них не потрібно вдивлятися годинами, щоб зрозуміти, що ж там намальовано, чи відходити на кілька метрів назад, щоб побачити зображення, або віднаходити якісь спільні манери чи техніки виконання з відомими художниками. Їх навіть не потрібно порівнювати. Бо живопис – самобутній, авторський, простий, позитивний, теплий і відкритий для пересічного глядача, як і внутрішній світ художника. Зрештою, як і сам художник…
Представлено також літературні збірки, часописи, журнали, де вміщено ілюстрації І. Люльки, авторські розробки грамот, похвальних листів, записників, запрошень тощо. 

Тетяна Петрів,
завідувач  філії  Музею мистецтв  Прикарпаття