Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > З липня у Калуському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна реєструвати громадські організації

З липня у Калуському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна реєструвати громадські організації

Калуський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує громадян:
В Україні запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Метою проекту є забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до “Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи”, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Так, з середини липня зареєструвати громадське формування можна буде не лише в обласних управліннях юстиції, а й у будь-якому із 100 центрів надання безоплатної правової допомоги по всій Україні, в тому числі в Калуському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Нині, згідно із законодавством, функції з легалізації громадських організацій здійснюють виключно органи юстиції. Відповідно до наказу Міністра юстиції Павла Петренка, центрам безоплатної вторинної правової допомоги надано повноваження щодо прийняття відповідних документів.
До кінця цього року планується провести всі підготовчі заходи і з наступного року максимально підключити центри надання адміністративних послуг до процесу легалізації громадських формувань. Таких центрів по всій країні понад 700.
Наразі триває робота зі створення єдиної прозорої системи реєстрації громадських формувань, над уніфікованою технологічною картою легалізації громадських формувань, яка дасть можливість прибрати зловживання з боку реєстраторів через те, що в кожному регіоні були власні вимоги до тієї чи іншої громадської організації під час її легалізації.
Громадські формування – це один з рушіїв демократії в країні. Тому завдання держави і Мін’юсту максимально забезпечити прозору процедуру їхньої реєстрації і функціонування.
Сьогодні реєстрація громадських формувань на Івано-Франківщині здійснюється Головнимтериторіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області і громадянам дуже незручно їхати до обласного центру, щоб подати документи.
Таке нововведення дасть змогу мешканцям Калуського, Рожнятівського, Долинського, Рогатинського районів, міст Калуш та Болехівреєструвати громадські організації в Калуському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Калуш, вул. С. Бандери, 18. Контактний тел.: (03472) 6-66-93; е-mail: kalush.frankivsk@legalaid.gov.ua