Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

Визначено переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України

04 серпня 2020 року визначили переможців регіонального конкурсу дитячого малюнка присвяченого Дню Незалежності України.
Для участі в …

Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > За сприяння обласної державної адміністрації 13 амбулаторій Рогатинського району оснащені новими службовими автомобілями

За сприяння обласної державної адміністрації 13 амбулаторій Рогатинського району оснащені новими службовими автомобілями

В рамках програми Президента «Доступна медицина» відбулася передача автомобілів Renault Duster, які призначені для обслуговування та надання первинної медичної допомоги жителям сіл Рогатинського району.

Автомобілі придбані за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості.

У заході взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, радник голови обласної державної адміністрації Леся Круп’як, військовий капелан ЗСУ о. Дмитро Бігун, декан ПЦУ о.Володимир Гривнак, голова райдержадміністрації Володимир Штогрин, голова районної ради Роман Гринишин, міський голова Сергій Насалик, головний лікар КНП «ЦПМСД» Віктор Денисюк, сімейні лікарі та водії.

Перед присутніми виступили перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, голова райдержадміністрації Володимир Штогрин які відмітили, що з метою надання першочергової медичної допомоги населенню придбано нові автомобілі.

Духовні отці здійснили церемонію освячення транспортних засобів та побажали водіям безпечного дорожнього руху.

Так, отримали нові автомобілі амбулаторії Букачівської ОТГ, м.Рогатин, сіл Бабухів, Беньківці, Верхня Липиця, Нижня Липиця, Данильче, Липівка, Пуків, Черче, Залужжя, Княгиничі, Конюшки.

Марія Савка оглянула приміщення КНП «ЦПМСД» в якому тривають ремонтні роботи, поспілкувалася з сімейними лікарями та поцікавилася умовами їхньої праці.

Джерело:http://rohatyn.if.gov.ua