Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Засідання 27 сесії Рогатинської районної ради

Засідання 27 сесії Рогатинської районної ради

Сьогодні, 25 вересня 2014 року, в залі засідань адмінбудинку відбулась 27 сесія Рогатинської районної ради. У її роботі взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Паньківський, заступник голови райдержадміністрації, прокурор району, представник районного суду, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком засідання голова районної ради та голова районної державної адміністрації нагородили Почесною грамотою голови Івано-Франківської ОДА за багаторічну сумлінну працю в галузі сільського господарства, вагомий внесок в розвиток кооперативного руху в області та з нагоди 5-ї річниці створення СОК «Липівський» Василя Савіцького.
В ході підготовки матеріалів до сесії по окремих питаннях відбулися засідання галузевих постійних комісій та спільне засідання постійних комісій районної ради, де детально були обговорені питання порядку денного.
На засіданні сесії по питаннях «Про звіт щодо виконання районного бюджету за І-ше півріччя 2014 року» та «Про внесення змін до районного бюджету на  2014 рік» доповідала начальник фінансового управління  районної державної адміністрації Марія Ощипок.
Про звіт щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Рогатинського району за І-ше півріччя 2014 року доповідав голова районної державної адміністрації Володимир Паньківський, прокурор району Олег Сепик інформував присутніх про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території населених пунктів Рогатинського району за І-е півріччя 2014 року, а т.в.о. начальника Рогатинського РВ УМВС України в Івано-Франківській області Василь Гаврилоський – про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Рогатинського району за І-ше півріччя 2014 року. Також було заслухано інформацію першого заступника начальника Державної податкової інспекції у Рогатинському районі Олександри Соколовської щодо роботи Державної податкової інспекції у Рогатинському районі ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області.
Депутатами було розглянуто низку питань, які стосувались нової редакції Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Рогатинського району, доповнення до програми «Фонд районної ради на виконання депутатських повноважень на 2012-2016 роки» та до Положення «Про порядок використання коштів, виділених на реалізацію програми «Фонд районної ради на виконання депутатських повноважень на 2012-2016 роки», доповнення до районної програми зайнятості населення Рогатинського району та багато інших.
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 27 сесії прийнятті відповідні рішення, які відіграють важливу роль у забезпеченні життєдіяльності Рогатинського району.