Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

Невручені нагороди Лицарів ОУН та УПА отримали їхні нащадки

У 1944 році наказом Головного військового штабу УПА було створено систему нагород і заохочень. Цими нагородами за бойові …

Відбулася 26 сесія районної ради

Відбулася 26 сесія районної ради

12 вересня 2019 року, під головуваннямголови районної ради Романа Гринишина, відбулася 26 сесія …

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»

Відбулось засідання районної комісії з проведення обласного конкурсу  «Краща етнокультурна громада»

Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, заходів …

Визначено лауреата районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

Визначено лауреата  районної педагогічної премії імені Михайла Галущинського 2019 року

10 вересня 2019 року під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, відбулося засідання комісії з присвоєння …

Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України

Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28 річниці Незалежності України

З кожним роком розбудови і розвитку нашої державипоглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Засідання 30 сесії районної ради

Засідання 30 сесії районної ради

28 травня 2015 року, під головуванням Володимира Штогрина, в залі засідань адмінбудинку,  відбулась 30 сесія районної ради. У її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста, прокурор району, представник районного суду, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.
Перед початком розгляду питань порядку денного присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять голови районної ради четвертого та п’ятого скликань Михайла Попеля та депутата районної ради Тараса Саса, а отець Дмитро Бігун відслужив поминальну панахиду.
Розгляд питань порядку денного розпочалось із ухвалення рішення щодо взяття до відома інформації голови районної виборчої комісії Василя Попадюка про визнання повноважень депутат Рогатинської районної ради шостого скликання Мирона Поясника.
У зв’язку із тим, що на спільному засіданні постійних комісій районної ради поступили ряд пропозиції щодо надання спеціального пільгового статусу для сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року на Євромайдані, а також піднімалось питання ремонту доріг в районі, то на 30 сесії депутатами одноголосно були ухвалені відповідні звернення.
На засіданні сесії було заслухано звіт щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2014 рік, по питаннях «Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2014 рік», «Про звіт щодо виконання районного бюджету за І-й квартал 2015 року» та «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік» доповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марія Ощипок.
На 30 сесії також було заслухано звіт голови районної ради за звітний період з 27 лютого 2014 року до цього часу, інформацію прокурора району Олега Сепика та начальника Рогатинського РВ УМВС України в Івано-Франківській області Ігоря Лабаня.
Депутатами було затверджено програму соціально-економічного та культурного розвитку Рогатинського району на  2015 рік та районну програму підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення. Також було внесено доповнення до районної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням 17 сесії районної ради від 20.06.2013 року.
Присутні погодили кандидатуру на посаду директора Рогатинської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, затвердили розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період, а також план роботи районної ради на ІІІ квартал 2015 року.
По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 30 сесії прийнятті відповідні рішення.