У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

Сьогодні, 5 вересні 2014 року, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів. В його роботі взяли участь голова районної ради В.В. Штогрин, голова районної державної адміністрації В.М. Паньківський, начальник фінансового управління М.С. Ощипок, заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Г.І. Томашівська, в.о. начальника Державної податкової інспекції у Рогатинському районі ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області О.І. Соколовська, т.в.о. начальника Рогатинського РВУДСНС в Івано-Франківській області Б.В. Їдак та начальник відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н.Б. Квасінська.
В ході засідання були розглянуті наступні питання:
1. Про інформацію щодо роботи Державної податкової інспекції у Рогатинському районі ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області.
2. Про лист районної державної адміністрації від 04.09.2014 р. № 427/01-16/06 щодо внесення змін до районного бюджету.
3. Про лист управління соціального захисту населення районної державної адміністрації від 21.08.2014 р. № 04/1451 щодо виділення коштів на виплату компенсації особам, які надають соціальні послуги.
4. Про лист Рогатинського РВ УДСНС в Івано-Франківській області від 28.08.2014 р. № 1640/31-75 щодо створення та фінансування місцевої пожежної охорони в с. Жовчів.
По кожному з були прийняті відповідні рішення.
З протокол засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів можна ознайомитись тут