Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

24 жовтня 2014 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів. В його роботі, крім членів комісії, взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин, голова районної державної адміністрації Володимир Паньківський, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марія Ощипок, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Василь Трач, головний лікар Рогатинської ЦРЛ Іван Маслянко.
Постійна комісія погодилась із пропозиціями районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2014 рік та рекомендувала РДА виділити 20 тис. грн. з довгострокової програми мобілізаційної підготовки Рогатинського району на 2011-2016 роки для надання допомоги членам Добровольчого Українського Корпусу, частина якого базується на Осовій Поляні в Рогатинському районі.
Також доручено відділу освіти райдержадміністрації організувати зустріч з педагогами району за участю голови районної ради, голови районної державної адміністрації, керівництва фінансового  управління та ДПІ у Рогатинському по питанню доплати за престижність праці педагогічних працівників.
Протокол засідання постійної комісії можна переглянути ТУТ