Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів

29 січня 2013 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів.
На засіданні комісії розглянуті наступні питання:
1. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.
2. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2013 рік.
3. Про районний бюджет на 2014 рік.
4. Про звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів за період з 18.11.2010 р. по 01.01.2014 р.
5. Про план роботи постійної комісії районної ради на 2014 рік.
6. Про листи, які надійшли у виконавчий апарат районної ради і стосувались повноважень постійної комісії з питань бюджету та фінансів.
Комісія погодилась із внесеними змінами до районного бюджету на 2013 рік, заслухала інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Кравець Б.В. про виконання районного бюджету за 2013 рік та схвалила проект бюджету на 2014 рік. Також було затверджено звіт постійної комісії за період з 18.11.2010 р. по 01.01.2014 р. Дані питання було рекомендовано винести на затвердження сесії районної ради.
Крім того, було затверджено план роботи на 2014 рік та обговорено всі листи, які поступили на розгляд комісії. По з них прийнято конкретні рішення.