Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Засідання постійної комісії районної ради з питань культури, національностей, духовного відродження та ЗМІ

Засідання постійної комісії районної ради з питань культури, національностей, духовного відродження та ЗМІ

7 лютого 2014 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань культури, національностей, духовного відродження та ЗМІ. В його роботі взяли участь заступник голови районної ради Штогрин В.В., заступник керівника виконавчого апарату районної ради Іваник М.П., заступник голови районної державної адміністрації Кобута І.Б., начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Синишин Н.Ф., старший науковий співробітник музейного комплексу м. Рогатин – філії Музею мистецтв Прикарпаття Пушкар С.Р., головний лісничий ДП «Рогатинське лісове господарство» Бечкало І.І.
На засіданні постійної комісії були розглянуті наступні питання:
1. Про листи, які надійшли у виконавчий апарат районної ради.
2. Про план роботи постійної комісії районної ради з питань культури, національностей, духовного відродження та ЗМІ на 2014 рік.
3. Різне.
В ході обговорення першого питання порядку денного було рекомендовано відділу культури та туризму районної державної адміністрації протягом місяця вивчити питання створення скансена – музею під відкритим небом на Осовій та Золотій Полянах та провести нараду зацікавлених служб.
Присутні не погодились із пропозицією управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо передачі приміщення музею-садиби Микола Угрина-Безгрішного із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Також рекомендували голові районної ради, після уповноваження його сесією районної ради, підписати договір з ТзОВ «Телерадіокомпанія РАІ» на висвітлення діяльності ради.