Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Засідання постійної комісії районної ради з питань культури, національностей, духовного відродження та ЗМІ

Засідання постійної комісії районної ради з питань культури, національностей, духовного відродження та ЗМІ

7 лютого 2014 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань культури, національностей, духовного відродження та ЗМІ. В його роботі взяли участь заступник голови районної ради Штогрин В.В., заступник керівника виконавчого апарату районної ради Іваник М.П., заступник голови районної державної адміністрації Кобута І.Б., начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Синишин Н.Ф., старший науковий співробітник музейного комплексу м. Рогатин – філії Музею мистецтв Прикарпаття Пушкар С.Р., головний лісничий ДП «Рогатинське лісове господарство» Бечкало І.І.
На засіданні постійної комісії були розглянуті наступні питання:
1. Про листи, які надійшли у виконавчий апарат районної ради.
2. Про план роботи постійної комісії районної ради з питань культури, національностей, духовного відродження та ЗМІ на 2014 рік.
3. Різне.
В ході обговорення першого питання порядку денного було рекомендовано відділу культури та туризму районної державної адміністрації протягом місяця вивчити питання створення скансена – музею під відкритим небом на Осовій та Золотій Полянах та провести нараду зацікавлених служб.
Присутні не погодились із пропозицією управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації щодо передачі приміщення музею-садиби Микола Угрина-Безгрішного із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Також рекомендували голові районної ради, після уповноваження його сесією районної ради, підписати договір з ТзОВ «Телерадіокомпанія РАІ» на висвітлення діяльності ради.