Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму

Засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму

Сьогодні, 14 травня 2018 року, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму.
Окрім членів комісії в його роботі взяли участь голова районної ради Роман Гринишин, заступник голови районної ради Олег Вовкун, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Денисюк, начальник Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тетяна Захар, завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації Ірина Малецька, завідувач сектору молоді і спорту районної державної адміністрації Наталія Пришляк, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Іваник, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату районної ради Олександра Шелемех.
В ході засідання було заслухано хід виконання районної цільової програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням другої сесії районної ради від 14 січня 2017 року, інформацію щодо роботи Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості та звіт завідувача центральної районної аптеки № 47 Скробач Л.І. про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства.
Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області В. Денисюк доповів присутнім про необхідність затвердження на сесії районної ради статуту комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рогатинської районної ради Івано-Франківської області в новій редакції.
Також членами комісії погоджено доповнення до заходів двох районних програм, а саме: районної програми забезпечення системи управління призовною та шефською роботою на 2016-2020 роки та районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки та вирішено винести дані питання на розгляд 16 сесії районної ради.
Крім того, з метою забезпечення центральної районної лікарні медичним обладнанням для надання якісних послуг населенню, комісія ініціювала доповнити орендні ставки за використання нерухомого майна, затверджені рішенням 27 сесії районної ради шостого скликання від 25.09.2014 року № 370-27/2014, пунктом 29 наступного змісту:
– Встановлення та експлуатація медичного обладнання суб’єктами господарювання, що діють на основі державної, комунальної та приватної власності з орендною ставкою 5 відсотків.
Депутати розглянули листи, які надійшли на засідання комісії та опрацювали проекти рішень, що виносяться на розгляд 16 сесії районної ради.