Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Заступник голови районної ради Олег Вовкун взяв участь у відкритті фестивалю «Великодній розмай»

Заступник голови районної ради Олег Вовкун взяв участь у відкритті фестивалю «Великодній розмай»

Поринути у колоритне багатство пасхальних традицій і забав, що побутують у різних куточках Рогатинщини, сьогодні мали змогу усі, хто взяв участь у традиційному фестивалі “Великодній розмай”, який відбувся на площі Роксолани. З самого ранку небо над містом дихало дощем, але як-тільки у церквах задзвонили дзвони, а в центрі Рогатина защебетали маленькі артисти, до всіх ласкаво усміхнулось сонечко.
Попри те, що фестиваль традиційний, організатори постійно стараються потішити глядачів цікавими “родзинками” заходу. Зокрама, цьогоріч він розпочався на подвір’ї церкви Різдва Пресвятої Богородиці, де після святкової літургії фольклорні колективи із Путятинців та Світанку почали виводити опільські гаївки. До них приєднались і дітки, і дорослі, котрі разом з артистами завели дзвінкоголосі співанки на площу Роксолани. Тут з нагоди фестивалю та Дня матері зі словами благословення до присутніх звернувся декан Рогатинський УГКЦ о.Дмитро Бігун, а привітали учасників, глядачів, мешканців і гостей Рогатинщини перший заступник голови РДА Степан Демчишин, заступник голови районної ради Олег Вовкун, секретар міської ради Галина Богун.
Відтак у серці міста знову залунали гаївки, веснянки, пісні, присвячені материнській любові, що переплітались із хореографічними композиціями у виконанні вихованців ШЕВУ, ДШМ ім.Бориса Кудрика, студентів Рогатинського державного агроколеджу. Як зауважила начальник відділу культури РДА Ольга Рибій, загалом у “Великодньому розмаї” взяли участь близько 30-ти колективів із різних куточків району – Верхньої Липиці, Жовчева, Липівки, Світанку, Путятинець та ін. Кожен з них дивував оригінальними, самобутніми та цікавими концертними номерами, тож фольклорне свято вдалось на славу Воскресінню Христовому, бо запалило іскру радості, добра, щирості у душі кожного глядача та показало усю красу і неповторність опільських обрядів.

Джерело: http://rogatka.if.ua