Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району

Районна рада ухвалила рішення щодо реорганізації закладів загальної середньої освіти району


Сьогодні, 13 лютого 2020 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася 30 сесія районної ради. В …

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Депутати прийняли звернення до Президента України щодо скасування плати за розподіл (доставку) природного газу

Більше трьох годин, 06 лютого 2020 року, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина тривало пленарне засідання 29 …

У Рогатині духовенство, влада та громадськість вшанували пам’ять Героїв Крут

У Рогатині духовенство, влада та громадськість вшанували пам’ять Героїв Крут

Сьогодні в Рогатині вшанували пам’ять юних героїв Крут, які понад сто років тому полягли у нерівному протистоянні із більшовицькими …

В Рогатині відзначили День Соборності України

В Рогатині відзначили День Соборності України

Сьогодні в школі естетичного виховання учнів відбулися урочистості та патріотичний концерт, присв'ячений 101-ій річниці Соборності …

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

Шановні краяни! Щиросердечно вітаю Вас із Різдвом Христовим та Новим 2020 Роком!

В ці Різдвяні свята від усієї душі бажаю міцного здоров’я, великогощастя, добра і благополуччя Вам, Вашим рідним і …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Заступник голови районної ради Олег Вовкун взяв участь у відкритті фестивалю «Великодній розмай»

Заступник голови районної ради Олег Вовкун взяв участь у відкритті фестивалю «Великодній розмай»

Поринути у колоритне багатство пасхальних традицій і забав, що побутують у різних куточках Рогатинщини, сьогодні мали змогу усі, хто взяв участь у традиційному фестивалі “Великодній розмай”, який відбувся на площі Роксолани. З самого ранку небо над містом дихало дощем, але як-тільки у церквах задзвонили дзвони, а в центрі Рогатина защебетали маленькі артисти, до всіх ласкаво усміхнулось сонечко.
Попри те, що фестиваль традиційний, організатори постійно стараються потішити глядачів цікавими “родзинками” заходу. Зокрама, цьогоріч він розпочався на подвір’ї церкви Різдва Пресвятої Богородиці, де після святкової літургії фольклорні колективи із Путятинців та Світанку почали виводити опільські гаївки. До них приєднались і дітки, і дорослі, котрі разом з артистами завели дзвінкоголосі співанки на площу Роксолани. Тут з нагоди фестивалю та Дня матері зі словами благословення до присутніх звернувся декан Рогатинський УГКЦ о.Дмитро Бігун, а привітали учасників, глядачів, мешканців і гостей Рогатинщини перший заступник голови РДА Степан Демчишин, заступник голови районної ради Олег Вовкун, секретар міської ради Галина Богун.
Відтак у серці міста знову залунали гаївки, веснянки, пісні, присвячені материнській любові, що переплітались із хореографічними композиціями у виконанні вихованців ШЕВУ, ДШМ ім.Бориса Кудрика, студентів Рогатинського державного агроколеджу. Як зауважила начальник відділу культури РДА Ольга Рибій, загалом у “Великодньому розмаї” взяли участь близько 30-ти колективів із різних куточків району – Верхньої Липиці, Жовчева, Липівки, Світанку, Путятинець та ін. Кожен з них дивував оригінальними, самобутніми та цікавими концертними номерами, тож фольклорне свято вдалось на славу Воскресінню Христовому, бо запалило іскру радості, добра, щирості у душі кожного глядача та показало усю красу і неповторність опільських обрядів.

Джерело: http://rogatka.if.ua