У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Заступник голови районної ради Олег Вовкун взяв участь у відкритті фестивалю «Великодній розмай»

Заступник голови районної ради Олег Вовкун взяв участь у відкритті фестивалю «Великодній розмай»

Поринути у колоритне багатство пасхальних традицій і забав, що побутують у різних куточках Рогатинщини, сьогодні мали змогу усі, хто взяв участь у традиційному фестивалі “Великодній розмай”, який відбувся на площі Роксолани. З самого ранку небо над містом дихало дощем, але як-тільки у церквах задзвонили дзвони, а в центрі Рогатина защебетали маленькі артисти, до всіх ласкаво усміхнулось сонечко.
Попри те, що фестиваль традиційний, організатори постійно стараються потішити глядачів цікавими “родзинками” заходу. Зокрама, цьогоріч він розпочався на подвір’ї церкви Різдва Пресвятої Богородиці, де після святкової літургії фольклорні колективи із Путятинців та Світанку почали виводити опільські гаївки. До них приєднались і дітки, і дорослі, котрі разом з артистами завели дзвінкоголосі співанки на площу Роксолани. Тут з нагоди фестивалю та Дня матері зі словами благословення до присутніх звернувся декан Рогатинський УГКЦ о.Дмитро Бігун, а привітали учасників, глядачів, мешканців і гостей Рогатинщини перший заступник голови РДА Степан Демчишин, заступник голови районної ради Олег Вовкун, секретар міської ради Галина Богун.
Відтак у серці міста знову залунали гаївки, веснянки, пісні, присвячені материнській любові, що переплітались із хореографічними композиціями у виконанні вихованців ШЕВУ, ДШМ ім.Бориса Кудрика, студентів Рогатинського державного агроколеджу. Як зауважила начальник відділу культури РДА Ольга Рибій, загалом у “Великодньому розмаї” взяли участь близько 30-ти колективів із різних куточків району – Верхньої Липиці, Жовчева, Липівки, Світанку, Путятинець та ін. Кожен з них дивував оригінальними, самобутніми та цікавими концертними номерами, тож фольклорне свято вдалось на славу Воскресінню Христовому, бо запалило іскру радості, добра, щирості у душі кожного глядача та показало усю красу і неповторність опільських обрядів.

Джерело: http://rogatka.if.ua