Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Заступник голови районної ради взяв участь у зустрічі з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії

Заступник голови районної ради взяв участь у зустрічі з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії

14 грудня, в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС (більш відомий, як День ліквідатора), який був офіційно введений Президентом України в 2006 році. З цієї нагоди, в райдержадміністрації відбулася зустріч за «круглим» столом з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії.

У її роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка, заступник голови районної ради Олег Вовкун, секретар міської ради Галина Богун, військовий капелан, декан Рогатинської УГКЦ о. Дмитро Бігун, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Роман Ошитко, представник центральної районної лікарні Любов Цибульська.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто не дожив до сьогодення.

Перед присутніми виступили заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка, заступник голови районної ради Олег Вовкун, секретар міської ради Галина Богун.

Оксана Іванівна зазначили, що той величезний вклад, який свого часу зробили учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, адже героїчна праця з ліквідації наслідків аварії – подвиг цілого покоління, яке врятувало майбутнє нащадків. Висловила вдячність всім учасникам, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в екстремальних обставинах під час ліквідації найбільшої техногенної катастрофи планети, а також побажала всім міцного здоров’я, добробуту та злагоди у сім’ях.

«Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв та віддаємо дань пошани всім ліквідаторам аварії, які рятуючи перш за все українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим», – сказав Олег Вовкун.

«Рогатинська міська рада, в міру своїх можливостей, буде продовжувати роботу в плані надання допомог на лікування та оздоровлення учасникам ліквідації Чорнобильської аварії», – наголосила Галина Богун.

Роман Степанович проінформував, що станом на 01.12.2017 року на обліку в управлінні перебуває 173 осіб, які мають статус учасників Чорнобильської катастрофи. У 2017 році оздоровилися 11 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС 1 категорії . Планується оздоровитися у 2018 році 17 учасників 1 категорії.

«Існує хороша співпраця з громадською організацією «Спілка Чорнобиль», всі хто звертався в управління – питання позитивно вирішувалися. Стосовно нашої роботи проводиться надання пільг, виплата компенсацій і інших соціальних виплат і допомог», – додов Роман Ошитко.

Інтереси ліквідаторів на Чорнобильській АЕС представляв голова районної громадської організації «Спілка Чорнобиль» Олексій Гунчак, який подякував за організовану зустріч, а також поділився чим живуть вони сьогодні.

Після завершення урочистої частини розпочався жвавий діалог, обговорювалися проблемні питання, зокрема щодо медикаментозного забезпечення, стаціонарного лікування та виплати пенсій.

Учасники ліквідації аварії на ЧАЕС нагороджені грамотами та подяками міського голови.

Джерело: http://www.rohatyn.if.ua/