У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

У Рогатині відбувся IX обласний відкритий фестиваль “Пісні Опілля” (відео)

В неділю, 23 червня, в місті Рогатин відбувся IX обласний відкритий фестиваль народної творчості «Пісні Опілля».

Відбулась 25 сесія районної ради

Відбулась 25 сесія районної ради

Сьогодні, 06 червня2019 року, під головуванням голови районної ради Романа Гринишина, відбулася …

В районі відзначили День захисту дітей

В районі відзначили День захисту дітей

Щаслива днина.
Сонце пестить небеса.
В центрі всесвіту ДИТИНА –
Цвіт …

Свято Матері

Свято Матері

Другої неділі травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії, до якої звертаються християни, просячи заступництва та …

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

Рогатинці вшанували День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > «Живеш в його словах, Святая мати свого сина»

«Живеш в його словах, Святая мати свого сина»

9 березня увесь світ відзначає 202 річницю від дня народження видатного генія української нації Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди в актовій залі районного будинку культури відбулося районне шевченківське літературно-мистецьке свято «Живеш в його словах, Святая мати свого сина». Цього дня віддати шану українському пророку зібралися голова районної ради Роман Гринишин, заступник голови райдержадміністрації Микола Басараб, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, трудових колективів  установ, організацій, навчальних закладів, студентської та учнівської молоді, громадськості, ЗМІ.
Декан УГКЦ о. Дмитро Бігун та декан УПЦ КП о. Володимир Гривнак  помолилися за Україну, Великого Кобзаря та весь український народ.
Про величність образу матері в творчій спадщині Тараса Шевченка розповіла методист відділу освіти Наталія Пилипів.
Найвідоміші пісні на вірші Великого Кобзаря, його поетичні твори прозвучали у виконанні кращих художніх колективів та аматорів сцени району.
У фойє районного будинку культури було організовано тематичну виставку робіт майстринь-вишивальниць району, виставку дитячих малюнків вихованців школи мистецтв ім. Бориса Кудрика, роботи учнів ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів, старовинні та сучасні портрети Кобзаря.