Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > «Живеш в його словах, Святая мати свого сина»

«Живеш в його словах, Святая мати свого сина»

9 березня увесь світ відзначає 202 річницю від дня народження видатного генія української нації Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди в актовій залі районного будинку культури відбулося районне шевченківське літературно-мистецьке свято «Живеш в його словах, Святая мати свого сина». Цього дня віддати шану українському пророку зібралися голова районної ради Роман Гринишин, заступник голови райдержадміністрації Микола Басараб, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, трудових колективів  установ, організацій, навчальних закладів, студентської та учнівської молоді, громадськості, ЗМІ.
Декан УГКЦ о. Дмитро Бігун та декан УПЦ КП о. Володимир Гривнак  помолилися за Україну, Великого Кобзаря та весь український народ.
Про величність образу матері в творчій спадщині Тараса Шевченка розповіла методист відділу освіти Наталія Пилипів.
Найвідоміші пісні на вірші Великого Кобзаря, його поетичні твори прозвучали у виконанні кращих художніх колективів та аматорів сцени району.
У фойє районного будинку культури було організовано тематичну виставку робіт майстринь-вишивальниць району, виставку дитячих малюнків вихованців школи мистецтв ім. Бориса Кудрика, роботи учнів ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів, старовинні та сучасні портрети Кобзаря.