Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Із відповідальністю до себе та ближніх

Із відповідальністю до себе та ближніх

Яка ситуація в нашому районі у зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, як працюють медики в непростих умовах – про …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Зустріч із Марією Чумарною

Зустріч із Марією Чумарною

За ініціативи громадської спілки «Суспільне партнерство», в рамках програми «Зустріч із цікавими людьми у бібліотеці», 4 березня 2016 року, в Рогатиській ЦБС відбулась зустріч із науковцем, педагогом, культорологом, прозаїком, поетом, дослідником української символіки та звичаєвості, засновником школи «Тривіта» Марією Чумарною.
Народилася Марія Чумарна на Бережанщині, лауреат літературної премії «Благовіст» (2005), відома творами: «Сонячна музика», «Земля між вогнями», «З глибин», «Вихід».
Засновниця та директор Приватної авторської школи Марії Чумарної. Від 2006 року працює редактором і ведучою авторських програм «Літературний Львів» і «Феномен України» на Львівському телебаченні.
Зустріч відбулась за участі голови районної ради Романа Гринишина, заступника голови районної ради Олега Вовкуна, а також керівників організацій, вчителів, працівників райдержадміністрації, музею, бібліотеки, членів літературно-мистецького об’єднання «Журавлі».