Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Рогатинщина пам’ятає про Чорнобиль

Рогатинщина пам’ятає про Чорнобиль

Сьогодні, в рамках відзначення 28-ої річниці трагедії на ЧАЕС, в залі засідань адмнібудинку відбулось засідання «круглого столу» з учасниками ліквідації аварії та керівництвом району. Хвилиною мовчання гості та запрошені вшанували жертв Чорнобильської трагедії. Зі словами благословення звернувся до присутніх отець Дмитро Бігун. Звертаючись до учасників ліквідації голова районної ради Володимир Штогрин сказав, що для когось ця трагедія сталась 28 років назад, а для людей, котрі там були – ніби вчора, побажав присутнім здоров’я і Божого благословення. В ході зустрічі окремим учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС були вручені Знаки народної пошани «ГЕРОЙ ЧОРНОБИЛЯ» (Єфимович О.М.; Бодак М.І.;  Качмар В.І.; Сидор В.І.; Яремків М.В., Гуляйгродський П.) та грошові допомоги (Данів Д.Д.; Проць М.Т.). Заступник  міського голови Степан Демчишин та керівник районного будинку управління Ярослав Васильців вручили грамоти та грошові премії ліквідаторам аварії.
Після нагородження зустріч відбувалась у формі діалогу, де кожен присутній мав змогу отримати відповіді на ті чи інші запитання.
В заході взяли участь голова районної ради Володимир Штогрин,  заступник голови районної державної адміністрації Ірина Кобута, заступник міського голови Степан Демчишин, голова районної громадської організації «Спілка Чорнобиль» Олексій Гунчак, директор ДП “Рогатинське будинкоуправління” Ярослав Васильців, керівники окремих структурних підрозіділів райдержадміністрації та підприємств, установ, організацій району, засоби масової інформації.

IMAG2201 IMAG2208 IMAG2210 IMAG2213 IMAG2214