Відбулась 34 сесія районної ради

Відбулась 34 сесія районної ради

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 34 сесія районної ради.

Відбулась 33 сесія районної ради

Відбулась 33 сесія районної ради

В четвер, 25 червня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 33 сесія …

Відбулася 32 сесія районної ради

Відбулася 32 сесія районної ради

Злагоджено та оперативно, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина, сьогодні, 14 травня 2020 року, відбулось …

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

Рогатинську районну лікарню підтримали місцеві меценати

За підтримки райдержадміністрації та районної ради було налагоджено співпрацю між меценатами Рогатинщини і комунальним …

Відбулася 31 сесія районної ради

Відбулася 31 сесія районної ради

Сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови районної ради Романа Гринишина відбулась 31 сесія районної ради. Зважаючи на …

Попередня
Наступна

Голова ради вітає!

Шановні друзі!

     Щиро вітаю Вас на офіційному сайті Рогатинської районної ради.
Рогатинська земля – це край багатих національних традицій, високого рівня культури, батьківщина талановитих та працьовитих людей, колиска всесвітньовідомої Роксолани – Насті Лісовської. Тут на кожному кроці подих історії, великої і самобутньої, яка писалась мечем і вогнем, горем і радістю впродовж більше як вісімсот років.
Одним із головних принципів діяльності ради є відкритість її діяльності, забезпечення прозорості у прийнятті рішень та готовності до конструктивного діалогу з громадою.
На сайті Ви зможете отримати повну та достовірну інформацію про структуру ради, роботу депутатського корпусу, постійних комісій, рішення ради, переглянути новини та інформаційні повідомлення.
Впевнений, що наша співпраця і спільні зусилля сприятимуть всебічному розвитку Рогатинщини.

З повагою
голова районної ради
Роман Гринишин

Рогатинська районна рада > Новини > Звіти головних лікарів було заслухано на профільній комісії районної ради

Звіти головних лікарів було заслухано на профільній комісії районної ради

Відповідно до затвердженого плану роботи районної ради на 2020 рік, на черговій сесії районної ради, яка відбудеться 06 лютого 2020 року, планується заслухати звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Рогатинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктора Денисюка про діяльність підприємства за 2019 рік та звіт головного лікаря комунального некомерційного медичного підприємства «Рогатинська центральна районна лікарня» Тараса Бандури про діяльність підприємства за 2019 рік.

Сьогодні, на засіданні постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму, участь в якому взяли голова районної ради Роман Гринишин та заступник голови районної ради Олег Вовкун, депутати детально заслухали звіти головних лікарів Віктора Денисюка та Тараса Бандури.

У жвавій дискусії та обміні думками велась мова про фінансово-господарську діяльність комунальних медичних підприємств, основні проблемні питання, які потребували вирішення у 2019 році та потребують вирішення сьогодні. Турбували питання першочергових потреб лікарських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів, забезпечення службовими автомобілями медичних працівників, проведення ремонтних робіт в приміщенні КНП “Рогатинський ЦПМ-СД” по вул. Галицька, 119, терміни введення в експлуатацію нового цифрового рентген апарату в центральній районній лікарні, тощо.

Акцентувалась увага на впровадженні в районі реформи вторинної ланки медичної допомоги та на вже зробленому КНМП “Рогатинська ЦРЛ” комплексі заходів, необхідних для підписання в першому кварталі 2020 року договору із Національною службою здоров’я України.

В ході роботи засідання депутати також опрацювали питання, які плануються до розгляду на 29 сесії районної ради та затвердили план роботи постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, сім’ї, розвитку фізичної культури, спорту і туризму на 2020 рік.