asiatskui_gandikap_img
ТОП стратегій

АЗІАТСЬКИЙ ГАНДІКАП

ГРАТИ ЗАРАЗ

Однією з найпопулярніших стратегій для ставок у новачків є азіатська фора. Даний варіант бетів був завжди популярний серед підпільних букмекерських контор Малайзії, КНР, Сінгапуру, Гонконгу та інших країн східної Азії. Гандикапи дозволяють вирівняти шанси команд, що змагаються за перемогу. До того ж вони полегшували прийом ставок. Гандикап, це різниця забитих голів (або закинутих шайб), яка дозволяє поставити навіть на явного аутсайдера і виграти парі.

У Великобританії і континентальній Європі поширений інший вид фори, який не використовує чвертей (+1,25, -0,75 і т.д.) і половин (+0,5 або -1,5). Онлайн ставки дають можливість зіграти кожному із застосуванням азіатського способу.

СУТЬ АЗІАТСЬКОЇ ФОРИ

Європейський гандикап виключає повернення ставки в разі нічиї при обліку показників фори. З цієї причини європейський варіант завжди має більш високі коефіцієнти, ніж азіатський. Наприклад, за європейськими правилами не можна виграти в такій ситуації:

 • • грають дві умовні команди (Уганда проти Бразилії);
 • • на перемогу Уганди працює гандикап +6;
 • • Бразилія перемогла з рахунком 6: 0.

З урахуванням фори рахунок виходить рівним. Якби умовна Бразилія забила на один м’яч менше, то бет би «зіграв». В азіатській версії передбачається повернення в згаданій вище ситуації. Коефіцієнт буде помітно менше. Сума «рібейтів» залежить від того, які види ставок використовувалися (подрібнена фора або ціла).

РІЗНОВИДИ АЗІАТСЬКОГО ГАНДІКАПУ

Фора в ставках на футбол по азіатським правилам ділиться на дві категорії:

 • + X (позитивна). До номіналу значення «x» додається показник рахунку. При виборі значення фори в 2,5 команді, на яку була зроблена ставка, не можна пропустити більше двох голів. Поразка буде тільки при трьох пропущених м’ячах;
 • — X (негативна). Ставки на фору в такому випадку передбачають те, що команда повинна забити більше голів для перемоги. З показником в 2,5 необхідно закінчити гру з рахунком 3: 0, 4: 1 і іншим значенням, що вказує на перевагу.

НУЛЬОВА ФОРА

Як робити ставки на спорт при форі 0? Коефіцієнти на перемогу одного з учасників матчу будуть значно вище. У випадку нічиєї гроші будуть повернуті в повному обсязі (коефіцієнт — 1.00). Даний варіант гандикапу підійде для підстраховки тих, хто впевнений у перемозі однієї з команд.

ДРОБНИЙ ГАНДІКАП

Багато БК пропонують клієнтам подвійну фору. Також такі ставки на футбол називають четвертними, об’єднуючи в собі два звичайних гандикапа (H):

 • H (+0.25) = H (0) + H (+0.5);
 • H (+0.75) = H (0.5) + H (+1);
 • H (+1.25) = H (1) + H (+1.5).

В такому випадку сума бета буде розділена на дві частини фори порівну. У ситуації програшу одного з гандикапів інший буде розрахований без проблем.

ЯК РОБИТИ СТАВКИ НА ПРАКТИЦІ

Ставки на спорт (Україна) дозволяють вибрати азіатську фору, яку можна розпізнати за відповідною буквою в котируваннях (Ф). Поруч вказується номер команди (1 або 2) з дробовим числом поруч. Замість того, щоб використовувати калькулятор азіатського гандикапу, можна спробувати виконати підрахунки самостійно. Скористайтеся прикладами з умовною сумою в 10 USD:

 • Ф1 (-1,25) з коефіцієнтом 2,88. Учасники: Німеччина — Японія. Половина суми йде на -1 і ще 5 USD — на значення 1,5. При перемозі Німеччини з різницею в два або більше голів ставка зіграє, завдяки чому можна забрати виграш в 28,8 доларів. Якщо перша команда забиває лише один м’яч, тому повернеться тільки 5 USD (1,00);
 • Ф2 (0,75) з коефіцієнтом 1,9 у грі Зімбабве — Пакистан. Поділ: 0,5 і 1 по 5 доларів. При перемозі Пакистану або нічиє ставка «зіграє». Це принесе бетору 19 USD. При поразці з різницею в одне очко виграє друга частина ставки (1,00), завдяки чому повернеться 5 доларів.

ВИСНОВКИ

Розібратися в тому, що таке гандикап в ставках, значно простіше, ніж здасться спочатку. Щоб домогтися максимального виграшу на азіатських форах, скористайтеся рекомендаціями:

 • дана стратегія найкраще знаходить застосування в футболі саме завдяки наявності високої ймовірності нічийного результату. У боксі таке можливо, але лише за очками в поєдинках рівних суперників;
 • відстежуйте всю статистику матчів команд на наявність нічиї, щоб «підстрахуватися» в особливо складних іграх. Корисно при зустрічах, де не передбачені пенальті для виявлення переможця. Сильні футбольні клуби можуть забити один одному максимум по одному м’ячу або не «пробити» ворота взагалі;
 • при обмеженому бюджеті використовуйте азіатську фору в якості страхувального заходу, яка виключить «злив» банкроллу занадто швидко. Дотримуйтесь стандартних правил по тому, як правильно ставити без надмірного азарту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.