systema_v_st_img
Спортивний блог

Що таке система?

ГРАТИ ЗАРАЗ

Беттінг, це ставки на матчі в різних видах спорту (переважно футбольні). Вони дозволяють заробити значну суму при поєднанні удачі і тверезого розрахунку. На відміну від казино, онлайн ставки на спорт є більш безпечним для бюджету заняттям. Це пояснюється меншою залежністю від випадкових факторів. Все, що потрібно бетору: стабільний доступ в інтернет і наявність зареєстрованого профілю в букмекерській конторі. Існує безліч стратегій, здатних принести заробіток швидко (але з великим ризиком) і навпаки. Сьогодні поговоримо про збалансовані методи – ставка на систему.

Система в ставках

Система – різновид бету, що включає комбінацію декількох експресів. Обов’язковою умовою є те, що система ставки включає експреси мінімум з трьох матчів. Букмекери не дуже часто пропонують подібний вид ставок через складність комбінації. Головне достоїнство системи полягає в тому, що ставки на футбол «проходять» значно частіше завдяки відсутності необхідності безпомилково прогнозувати результати.

Також стратегія може використовуватися з різною розмірністю: два з трьох, три з чотирьох. Це означає:

 • перше число – кількість експресів;
 • інше – кількість випадків.

У ставці 4 з 5 створюється чотири експреса, що включають комбінації п’яти фіналів. Розрахунок системи ставок здійснюється рівномірно між усіма експресами. Це дозволить отримати прибуток навіть у складній ситуації.

Як проходить розрахунок

Щоб ставки на спорт через інтернет були успішними, необхідно розуміти, як все працює. Візьмемо як приклад систему 3/4, на яку буде використано 40 USD. В купон клієнта будуть включені матчі з коефіцієнтами:

 1. Італія переможе Єгипет – 1,8;
 2. Німеччина обіграє Австрію – 2,0;
 3. Англія здобуде перемогу над Ірландією – 3,0;
 4. Польща виграє у Чехії – 1,7.

На основі вихідних даних складено три експреса, в якому виграшними виявилися всі прогнози крім першого. Розрахунок робиться так – 2.0×3.0x1.7×10 = 102 USD. В іншому випадку беттинг не пройшов би. Якщо є труднощі з підрахунками, які пропонує система ставок, калькулятор (включаючи онлайн) допоможе впоратися із завданням швидше.

Стандартні обмеження

Вивчайте правила букмекерської контори, щоб бути впевненим в тому, що стратегія спрацює в вашому випадку. Також почитайте рейтинг БК, де можна дізнатися про роботу кожної організації. У правилах можуть бути обмеження для того, щоб знизити шанси гравця на виграш:

 • система може включати мінімум три матчі;
 • відмінності в мінімальній сумі бета – іноді БК можуть встановлювати її на різні серії матчів по-своєму;
 • максимальна кількість подій в системі також обмежується.

Висновки та рекомендації

Щоб перегляд матчів приносив не тільки задоволення від шоу, але і давав заробіток, дотримуйтесь декількох правил і врахуйте кілька особливостей систем:

 • коефіцієнт в системі помітно вище ординару, нижче експресів;
 • ставити можна не тільки на футбол, а й на інші види спорту з великою кількістю матчів;
 • система застосовується в якості захисного заходу від програшу грошей на експресі. Набагато безпечніше для банкролла користуватися саме цією стратегією.

Коли ви знаєте, як робити ставки на спорт, набагато легше бути готовим до будь-якого результату матчу. Якщо намічається серія матчів, де ви знаєте, що можна виграти велику суму, зробіть одну ставку експресом, а іншу – системою з тими ж матчами. Докладний рейтинг букмекерів (Україна) допоможе визначитися, де це зробити ефективніше.

ГРАТИ ЗАРАЗ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *