favoritsport
Рейтинг букмекерів

Реєстрація Favoritsport

Історія букмекерської контори Фаворит

Favoritsport

До розквіту беттінгу в мережі, ще в минулому столітті, коли інтернет був повільним, БК Favoritsport вже приймала ставки в наземних ППС – у українських любителів зловити вигідні коефіцієнти в лінії. Маючи при цьому державну ліцензію – як лотерея тото – і заробивши собі певну популярність і респект в українських беттерів. З 2014 року БК Фаворит переключився переважно на онлайн-беттинг, маючи ліцензію регулятора азартних ігор Кюрасао, і пропонуючи клієнтам не тільки бонус за реєстрацію на сайті, але і широченную лінію. На офіційному сайті БК Favoritsport приймаються парі на сотні подій в трьох з половиною десятках спортивних дисциплін – від популярних футболу і тенісу до специфічних, нішевих флорболу, дартс або крикету.

БК Фаворит
Логотип БК Фавбет


Хоча одним тільки спортом БК Фаворит не обмежується, пропонуючи парі на події зі світу науки, шоу-бізнесу або суспільно-політичного життя – аж до ставок на щорічне збільшення вартості проїзду в метро Києва та маршрутних таксі. Фокус на події в Україні цілком зрозумілий: на сайті Favorit Sport завести депозит можна тільки в українській гривні, мовних версій – всього дві (крім укранських, є і російськомовна), а співробітники служби техпідтримки можуть додатково проконсультувати клієнта англійською. А також букмекер Фавбет має успішні кейси співпраці з українськими футбольними клубами.

Ознайомитися з пропозиціями Favbet з укладання парі, безумовно, можна і в гостьовому режимі, але все функціональні можливості сайту будуть доступні тільки після реєстрації і створення аккаунта. Втім, зареєструватися в БК Favorit абсолютно нескладно – спочатку потрібно вказати лише адресу електронної пошти і придуманий пароль. Відкривати рахунок можна в гривнях, для поповнення і виведення виграшів доступні популярні банківські картки,Приват24 та багато інших варіантів, один із яких точно буде дуже зручним саме для вас.

Як зареєструватися на Favoritsport

Щоб ставити на спорт або укладати інші парі на сайті, буде потрібно всього лише кілька хвилин. Після швидкої реєстрації аккаунта в Favbet, яка передбачає вказівку адреси актуальною електронної пошти і придуманого пароля, гравець вже може поповнити депозит і зробити перші ставки. Але навіть в цьому випадку раціональніше керуватися здоровим глуздом – вибрати поштову адресу, до якого гравець має постійний доступ і куди прийде посилання-підтвердження від букмекера. А при формуванні пароля використовувати від 6 до 14 символів (великі та малі літери, цифри і спецсимволи), який легко запам’ятати самому, але складно підібрати шахраям.
Також варто врахувати, що якщо гравець вже відкривав депозит на сайті БК Фаворит, але потім забув пароль – краще не відкривати рахунок заново. Це може трактуватися як повторна реєстрація, що суворо заборонено: в цьому випадку гравець може підозрюватися в мультіаккаунтінгу, і отримати як мінімум блокування одного з акаунтів (а там і до “порізки” максимумів недалеко, і до більш пильної уваги співробітників служби безпеки ). Краще в даній ситуації звернутися до техпідтримки букмекера і відновити доступ до ігрового рахунку. До речі, його в Favorit Sport можна завести і з якого носило гаджета – можна зареєструватися на сайті Фаворит Спорт через повнофункціональну мобільну версію, або скачавши аплікацію для ОС Android або iOS.
Після первинної реєстрації в БК Favoritsport – новий гравець може при цьому розраховувати на вітальний бонус або бонус на перший депозит – користувачеві необхідно заповнити всі інформполя в особистому кабінеті. Це регіон і місто проживання, номер мобільного телефону, на який згодом можуть приходити перевірочні коди або повідомлення, дата народження, ПІБ та інші необхідні дані. Зареєстрованим користувачам БК Favorit Sport пропонує різні акції – ставку без ризику, “експрес дня” або “ставку дня від Віктора Вацко”.
Якщо пристрій, з допомогою якого здійснювалася реєстрація аккаунта на сайті БК Фаворит, більше ніким не використовується – гравець може скористатися функцією запам’ятовування паролів і потім автоматично заходити в свій особистий кабінет.

Розглянемо на прикладі

  1. Заходимо на офіційний сайт БК, та в правому куті тиснемо кнопку “реєстрація”
Favorit Sport
Реєстрація на сторінці БК Фаворит

2. Перед нами з’являється вікно в якому ми маємо вказати номер телефону, електронну пошту, складний пароль(цифри, великі та малі літери латинського алфавіту, та довжина мінімум 8 символів).

favorit online
Вводимо необхідні дані для реєстрації

3. Відразу потрапляємо на сайт БК Favoritsport. Перед початком гри нам необхідно поповнити баланс мінімум на 25 грн. Для цього на екрані який з’явився після реєстрації тиснемо клавішу “поповнити”.

БК Фавбет
Поповнення балансу БК Favbet

На наступній сторінці бачимо всі способи поповнення рахунку, в тому числі і через прив’язку карти.

4.Обераємо зручний спосіб поповнення. Вводимо всі необхідні дані, підтверджуємо платіж. Чекаємо на зарахування коштів, після того як гроші потрапили на баланс – можна сміливо починати робити ставки.

Favbet
Прив’язка банківської карти

Верифікація в Favoritsport

Для всіх гравців, що мають зареєстрований акаунт на сайті БК Фавбет, рано чи пізно буде актуальна верифікація особистості. Ідентифікація користувача, як правило, проводиться співробітниками служби безпеки БК Фаворит – перед першим запитом на виведення грошей з ігрового балансу. Так, букмекер намагається упевнитися, що виведення коштів з аккаунта БК FavBet здійснюється його дійсним і, що важливо, повнолітнім власником, а не шахраями, які отримали доступ до особистого кабінету гравця.

Процедура верифікації полягає в тому, щоб перевірити відповідність наданих гравцем особистих документів його реєстраційних даних. Вони повинні повністю збігатися. Зазвичай потрібно надіслати фотографію або скан паспорта, але в деяких випадках букмекер може попросити сфотографувати водійські права, банківські довідки, комунальні платіжки, або прийняти відеодзвінок. Тому перед тим, як зареєструватися в Favoritsport і зберігати в особистому кабінеті на сайті букмекера, необхідно максимально ретельно перевіряти мало не кожну букву. Справа в тому, що після завершення процедури реєстрації на сайті БК Фаворит, виправити надану інформацію неможливо (виняток – пароль). У разі помилково введених даних, процедура верифікації особистості користувача не тільки може затягнутися на невизначений час – гравцеві і зовсім може бути відмовлено у виплаті, а його депозит може бути анульований. Втім, подібні випадки – швидше виняток, ніж закономірність.

Не всі клієнти букмекера відносяться до процесу верифікації аккаунта позитивно – не будучи в силах зрозуміти, що насправді так само збирається захистити не тільки себе. Але і гравців – в разі, якщо шахраї, отримавши доступ до їх депозиту (крадіжка мобільного пристрою з дійсним членством, або методами соціальної інженерії), спробують його спустошити. У той же час букмекер Фаворит Спорт гарантує конфіденційність введених при реєстрації персональних даних клієнта. Інформація та дані про фінансові транзакції гравців ні в якому разі не передаються третім особам – тому можна без побоювань заповнити всі інформаційні поля в особистому кабінеті на сайті БК Favoritsport.

Favoritsport

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *