2021_img
Спортивний блог

НА ЯКИЙ ВИД СПОРТУ СТАВИТИ В 2021

ГРАТИ ЗАРАЗ

Отже, ви твердо вирішили зайнятися ставками на спорт і збираєтеся ретельно вивчити ринок букмекерських азартних ігор і вибрати для себе оптимальний вид спорту для досягнення успіху на цьому терені. Пропонуємо вам ознайомитися з аналізом ключових тенденцій ставок на спорт в прийдешньому 2021 році. Ця стаття допоможе вам визначитися з пріоритетними напрямками, які будуть найбільш затребувані протягом наступних дванадцяти місяців.

ОСОБЛИВОСТІ СТАВОК НА СПОРТ В НАСТУПНОМУ РОЦІ

Робити ставки на баскетбол і різні види спорту варто тільки детально розібравшись в тенденціях і статистикою обраних гравцем змагань. Для досягнення успіху в такій ігровій стратегії необхідно навчитися, відстежувати новини та аналізувати букмекерські прогнози на футбол, теніс, баскетбол.

Якщо гравець має достатній досвід і знаннями про гру, однією з ефективних стратегій є ставки на тотал. Під ставками на тотал розуміють укладення парі з букмекерською конторою з метою отримання виграшу на успішному прогнозуванні певного кількісного показника. Найчастіше мова йде про кількість забитих голів, очок, закинутих шайб, передач і штрафних санкцій.

СТАВКИ НА КІБЕРСПОРТ

Для того, щоб почати кар’єру бетора (гравця в букмекерській конторі) і відчути смак перемоги, не варто даремно витрачати свою увагу і бюджет. Оптимальний варіант — вибрати найбільш перспективний напрямок і заглибитися в роботу з ним.

У першому і другому кварталі 2021 року серйозну конкуренцію визнаним лідерам складуть різноманітні напрямки кіберспорту. Ставки кіберспорт нарощують свою популярність через значне зменшення кількості спортивних заходів на початку 2021 року що обумовлено карантином і закриттям кордонів. Прогнози на кіберспорт, наявність аналітичних матеріалів в Інтернеті і можливість спостерігати за подіями в режимі онлайн, робить сьогодні цей напрямок одним з найбільш затребуваних серед беторів.

У цьому сегменті особливо популярні наступні дисципліни:

  • Ставки на кіберспорт CS. Counter-Strike є ветераном світу кіберспорту, ця гра, не дивлячись на свій поважний вік, як і раніше широко затребувана на всіх п’яти континентах. Ставки CS GO приймають практично всі букмекерські контори, тому роблячи ставки КС ГО, можна набити руку і почати непогано заробляти.
  • Ставки Dota 2. З моменту появи в сегменті комп’ютерних ігор, ставки на дота 2 швидко завоювала популярність і стали провідною дисципліною в світі кіберспорту. Світові чемпіонати з цієї дисципліни в останні роки збирають більше 4 мільйонів глядачів, що гарантує значні призові фонди для переможців і бонуси від рекламодавців. Тому зробивши ДОТА 2 ставки, бетори можуть отримувати від букмекера високі коефіцієнти і широкий вибір онлайн-турнірів.

Ставки на кіберспорт мають свої особливості, тому розраховувати на реальний виграш без належного досвіду і знання аналітики цього непростого сегменту не доводиться. Як правило, гравці ставлять на тотал, прохід обраної команди, перемогу в матчі або турнірі, результат поєдинку і деякі інші позиції. Роблячи ставки, слід враховувати, що через складну прогнозованості результатів, багато букмекерів пропонують неправильні або ж високомаржинальні коефіцієнти.

Познайомитися зі статистикою турнірів, розібратися як робити ставки на CS GO, дізнатися рейтинг гравців, команд, познайомитися з аналізом їх ігрових тактик можна на спеціалізованих сайтах в Україні або на англомовних джерелах.

Перегляд кіберматчей можливий на каналах youtube.com, а також на таких ресурсах як https://www.cybersport.ru/, https://cybersport.ws/, https://cq.ru/matches, https: // matchtv .ru / cyber.

СТАВКИ НА ФУТБОЛ ТА ІНШІ ІГРОВІ ВИДИ СПОРТУ

У 2021 році ця один з найбільш популярних видів ставок, враховуючи популярність і видовищність футболу, баскетболу, волейболу та інших ігрових видів спорту.

Найпопулярнішим ігровим спортом серед беторів є футбол. Його популярність і переваги обумовлені наступними характеристиками:

  • Широка сітка змагань національних і світових чемпіонатів дозволяє ставити на події протягом усього року ».
  • Найширший розпис спортивної лінії матчів і подій у букмекерів, що дозволяє вибудовувати власну стратегію гри.
  • Високі коефіцієнти і виграшні ліміти.
  • Наявність величезного масиву статистики та прогнозів на футбол.

З істотних мінусів відзначимо максимальну точність букмекерських коефіцієнтів, які максимально об’єктивно відображають шанси суперників і розстановку сил в матчах.

Ставки на баскетбол в останні роки завойовують все більшу популярність серед багатотисячної армії бетерів у всьому світі. До безперечних плюсів ставок на цей динамічний і видовищний вид спорту віднесемо:

  • Провідні спортивні трансляції матчів проводяться онлайн в мережі.
  • Наявність довгострокових видів парі і широкий розпис подій.
  • Розгорнуті прогнози на баскетбол, наявність широкої статистики та інформації про турніри і гравців.

На жаль для гравців, за деякими національним чемпіонатів знайти достовірну інформацію і прогнози по баскетболу досить важко. У літній сезон подій небагато, тому стабільно грати не вдасться.

СТАВКИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ ВИДИ СПОРТУ

Безперечними лідерами в цьому сегменті в прийдешньому році будуть ставки на теніс і ставки на бокс. Більшість матчів і поєдинків широко висвітлюються в мережі, а спортивні видання та букмекерські ресурси пропонують аналітику, прогнози деталізовану статистику по спортсменам і турнірів.

Широка сітка спортивних подій дозволяє грати в протягом всіх сезонів. Однак, слід враховувати деяку непередбачуваність результатів, так як результат поєдинків в тенісі, боксі і інші індивідуальні види спорту залежать не тільки від майстерності учасників змагань, а й від психоемоційного стану спортсмена.

ГРАТИ ЗАРАЗ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.