ТОП стратегій

Основні види стратегій

ГРАТИ ЗАРАЗ

Беттінг на футбол є популярним заняттям серед азартних громадян країни. На відміну від типової гри в казино, у зареєстрованого користувача букмекерської контори набагато більше шансів виграти. Причин тому кілька:
результат матчів реальних спортсменів залежить виключно від знання особливостей команд і статистики;
• стратегії ставок мають незмінну ефективність при правильному підході до розподілу витрат;
• безліч альтернатив, що стосуються зустрічей команд. Футбольні матчі проходять незалежно від пори року.
• Запам’ятайте, що хороша стратегія не дає 100% гарантію прибутку, але дозволяє виключити небажаних втрат банкролу. Скористайтеся декількома варіантами, запропонованими далі.

ОБИДВІ ЗАБ’ЮТЬ
Найбільш безпрограшна стратегія ставок — суперечка на те, що обидва суперники відзначаються мінімум по одному голу один одному. Спосіб, яким буде відкритий рахунок, не важливий. Головне — відсутність нулів на табло ( «Обидві заб’ють — так»). Зверніть увагу: стратегія «обидві заб’ють» працює виключно в основний час. Післяматчеві пенальті ігноруються. Є й інший варіант — «обидві заб’ють — ні». Такий бет виграє, якщо ніхто не забиває або переможець закінчує зустріч «в суху». Дана стратегія ставок спрацює в декількох випадках:
• тактика команд зводиться до постійного нападу і слабкому захисті воріт;
• в кожній команді повинні бути нападники високого класу;
• не повинно бути травми і дискваліфікації серед основного складу;
• відсутність воротаря з гарною статистикою відображень атак.
Статистика в цьому випадку буде кращим помічником. Не варто вибирати цю стратегію, коли грають команди високого рівня — у них захист відпрацьований кращим чином, тому в основний час відкриття рахунку потрібно чекати довго.

ТАЙМ/МАТЧ
Інша цікава стратегія, здатна принести прибуток на ставках шляхом прогнозування результату одного тайму і гри в цілому. Бетору доступні наступні варіанти:
• П1 / П1 — виграють господарі в першій половині матчу і в цілому;
• П1 / Н — господарі перемагають в першому таймі. Нічия за підсумками матчу;
• П1 / П2 — в першій половині виграють господарі, але в матчі перемагають гості;
• Н / П1 — спочатку нічия, потім перемога господарів.
Разом — дев’ять випадків, де перша частина позначення буде вказувати завжди на переможця першого тайму, а після знака «/» — переможця матчу.

ФОРА В ФУТБОЛЬНИХ СТАВКАХ
При бажанні користувач букмекерської контори може підстрахувати себе — фора в ставках на футбол є популярним способом зберегти гроші на ставці. Крім традиційної негативною і позитивною фори, коли від потенційного результату однієї з команд віднімається або додається певна кількість голів.
Фора 0 (нульова) передбачає, що Беттер робить прогноз на перемогу одного з учасників змагань, але зі збереженням грошей в разі нічиї. Коефіцієнти в таких ситуаціях нижче, але банкролл не постраждає при відсутності переможця.
Існує ще один варіант — азіатська фора. У цьому випадку також додається або віднімаються голи від підсумку гри. При цьому поставити на нічию не вирішується, але якщо нічия виходить з урахуванням фори, то ставка буде повернута гравцеві. Інша особливість азіатської фори — можливість поставити не тільки на цілі значення, а й на дробові. Коефіцієнти нижче, ніж в європейській форі.

ФІНАЛЬНИЙ РАХУНОК МАТЧУ – ЩО ОБРАТИ
Крім ставок на фору, можна випробувати удачу в таких стратегіях:
• дробне / недробне. Найпростіший варіант, популярний серед Каперів-новачків. Підходить будь-який матч незалежно від наявності учасників, грають футболісти щодня. Також не потрібний глибокий аналіз. Ставка робиться на кількість забитих м’ячів за весь матч. Парна кількість — 2: 2, 1: 3, 4: 0 або 5: 3. Непарне — 2: 1, 3: 2, 0: 1;
• точний рахунок. Потрібно спрогнозувати результат матчу і переможця. Найпопулярніші результати: 0: 0, 1: 0, 2: 0, 2: 1 і 1: 1, які можливі в половині ігор. Ставка на точний результат значно підвищує прибуток.

СТРАТЕГІЯ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ДОГОНУ
На відміну від класичного Мартингейла, альтернативний догін передбачає застосування формули:
• (збиток на даний момент + очікуваний прибуток) / (коефіцієнт — 1)
Дана стратегія також передбачає, що коефіцієнт буде не нижче 2.00, дозволяючи принести прибуток, компенсуючи всі втрати. Провести розрахунки легко. Скористайтеся прикладом: на результат матчу було поставлено 10 USD, які були програні. На другий раз цільовим прибутком є сума першої ставки. Зверніть увагу, що коефіцієнт повинен бути вже 3.00, щоб з одного разу «відбити» програне з прибутком.
(10 + 10) / (3-1) = 20/2 = 10 USD.
Щоб дана стратегія і інші способи поставити на футбол спрацювали, обов’язково вивчайте статистику разом з професійними прогнозами. Тільки в цьому випадку перегляд футбольних матчів принесе не тільки задоволення від видовища, а й вигоду.

ГРАТИ ЗАРАЗ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.