virtualnui_futbol_img
Спортивний блог

Заробити на віртуальном футболі

ГРАТИ ЗАРАЗ

З недавніх пір нормою став беттінг на віртуальні змагання. Серед них виділяється футбол, який вже став популярний в букмекерських конторах. Зараз ця тема викликає багато суперечок. На одній стороні знаходяться ті, хто зовсім не сприймають ставки на віртуальний футбол, мотивуючи це тим, що власники БК можуть просто запустити вигідну їм трансляцію в записі. Інші – навпаки: стверджують, що розробили вигідні стратегії, що приносять великі вигріші, здатні приносити стабільний прибуток.

Основні відмінності таких змагань:

 • велика кількість матчів з меншою тривалістю і відсутністю ймовірність скасування;
 • в грі все відбувається без травм, дискваліфікації та інших факторів, здатних змінити склади команд;
 • в футбол грати не потрібно при холодній або жаркій погоді – матчі проходять в «ідеальних» умовах;
 • простота прогнозування результатів.

Також, на відміну від традиційного кіберспорту, де грають люди, матчі граються комп’ютером. Самий близький аналог – старі ігри серії FIFA на MegaDrive, PS1 і DOS дозволяли вибрати матч, в якому людина не буде грати. Характеристики віртуальних футболістів в точності копіюють здатності реальних гравців, тому Беттери буде легко зорієнтуватися, якщо вони розбираються в даному виді змагань.

Зробити ставки на кіберспорт просто – потрібно бути зареєстрованим користувачем букмекерської контори з позитивним балансом. Вибирайте відповідну дисципліну, після чого підберіть оптимальну суму ставки, чекайте результат гри.

Ігрові стратегії

Всі прогнози на кіберспорт працюють за правилами, що діють в реальних змаганнях. Тому слід дивитися на коефіцієнти і команди, які будуть «грати». У віртуальному футболі популярні три стратегії:

 • ставка на одну і ту ж команду. При кожному ураженні слід збільшувати ставку для перекриття програного або використовувати флет незалежно від обставин;
 • вибір команди, яка заб’є перший гол. Беттер повинен вказати певного учасника, після чого дочекатися відповідного результату або ставити заново велику суму при програші;
 • тотали. Якщо грає віртуальна футбольна ліга, слід відразу дивитися на статистику. Грунтуючись на результатах попередніх матчів, можна зробити ставку на коефіцієнт вище 2.00. Стандартна зустріч триває близько 5 хвилин, тому великої кількості забитих голів очікувати не слід.

Протихід

У віртуальному спорті ставки хоча і вважаються лотереєю, але виграти цілком реально. Вивчіть прогнози на футбол, щоб далі зробити так:

 • поставте експресом на дві-три зустрічі;
 • зробіть бет (ординар) на одну з ігор, яка є в експресі, але на протилежний результат.

Обов’язково беріть матчі з коефіцієнтами вище 2.00. Це приносить прибуток з мінімальними витратами.

Як обіграти букмекерську контору

Щоб отримувати прибуток на беттінгу, рекомендується слідувати декільком принципам:

 • віртуальний букмекер очікує, що ви програєте велику суму в надії відігратися. Тому обов’язково розділіть весь банкролл на рівні частки, щоб використовувати їх при програші або виграші;
 • створюючи акаунт в БК, краще не використовувати весь депозит виключно на віртуальні матчі. В крайньому випадку – розділіть все наполовину, і витрачайте виключно відведену частину на кібер ставки;
 • вивчіть статистику віртуальних матчів і приділяйте їй стільки ж уваги, скільки традиційним змагань;
 • live ставки на кіберспорт – не найкраща ідея. Через тривалість однієї гри можна і не дочекатися бажаної події.

Трансляції матчів доступні онлайн, тому приділіть їм увагу, щоб вивчити поведінку «гравців». Каппери рекомендують починати робити ставки з середини віртуального сезону, коли вже виділяються лідери і аутсайдери. Випадковість теж може зіграти свою роль: іноді перемагають явні аутсайдери (наприклад, Афганістан) в грі проти Англії.

Недоліки кіберфутболу

Основними проблемами, пов’язаними з віртуальними матчами, є:

 1. Кібер футбол здатний спровокувати ігроманію через великої кількості доступних матчів.
 2. Віртуальні зустрічі можна порівняти зі ставками в казино. Алгоритм, закладений в гру, може спрацювати неправильно, через що можна позбутися великої суми.
 3. Відсутність 100% впевненості в чесності букмекерської контори. При цьому довести «підкручування» теж невийде.

Слідкуйте за трендами в матчах. Постійно перемагаючих команд немає, як і тих, хто виключно програє, незважаючи на характеристики команд. Спостерігайте за «поведінкою» гравців на полі. Довга серія поразок в сезоні може легко змінитися перемогою. Особливо це можна очікувати після 7-8 програшів поспіль. Заробіток на віртуальних матчах не можна зробити основним засобом отримання прибутку, але в якості розваги, здатного принести виграш, кібер матчі цілком можна розглядати.

ГРАТИ ЗАРАЗ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *